İlaçlama Hizmeti

Tüm yürüyen haşere, uçan haşere, kemirgen ve sürüngenlere karşı Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı Çevre Sağlığı ilaçlarımızla ilaçlama yaparak sizi bu zararlılardan ve etkilerinden kurtarıyoruz.

Haşere Kontrol Hizmeti

ilaçlama öncesi, ilaçlama sırası ve sonrasında haşere aktivitelerini kontrol ediyor gerekli önlemlerin alınmasında siz değerli müşterilerimize bilgi veriyoruz. ilaçlama hizmetinden maksimum verim almak için ise size yaptığımız kontrollerle ilgili olarak detaylı raporlar sunuyoruz.

Dezenfeksiyon Hizmeti

Salgın hastalıklarla savaşabilmek için hastalık yapıcı özelliğe sahip organizma ve virüslerin yok edilmesi veya etkisiz hale getirilmesi işlemine dezenfeksiyon adı verilmektedir. Deva ilaçlama olarak en etkili kimyasalları kullanarak sizi zararlı tim mikroplara karşı koruyoruz.

İlaçlama Çeşitleri

Kokusuz Sıvı İlaçlama
Sağlık Bakanlığı ruhsatlı tamamen kokusuz, lekesiz ilaçlama metodur. İlaçlama esnasında veya sonrasında evden, işyerinden ayrılmak zorunda kalmazsınız. ilaçlarımız leke ve koku bırakmazlar.
Kokulu Sıvı İlaçlama
Etkisi ve kalıcılığı yüksek olması istenen bahçe, depo, bodrum, açık alan gibi dış çevre ilaçlaması için uygundur.
Kokusuz Jel İlaçlama
Tamamen kokusuz, etkisi uzun süreli güvenilir kalıcı ve farklı bir ilaçlama yöntemidir. Yemleme esasına dayanır.ilaçlama sırasında ortamı terk etmek zorunda kalmazsınız. Özellikle gıda işletmeleri ve hastaneler gibi sıvı ilaçlamanın uygun olmadığı alanlarda kullanılması uygundur.
Fare İlaçlama
Her türlü kemirgene karşı yemleme ve canlı yakalama metoduna dayanan bir mücadele yöntemidir. Özellikle fareler ile mücadele aylık kontrol programları düzenlenmesi ve sürekli yem değişimi gibi uygulamaların yapılması başarı şansını artırmaktadır.
Sürüngen İlaçlama
Yılan, Akrep gibi sürüngenlerle mücadeleye bu zararlıları bulunduğunuz ortamdan uzaklaştırma esasına dayalı bir ilaçlama yöntemidir.
Doğal (Bitkisel) İlaçlama
Tamamen kokusuz, renksiz, lekesiz, etkisi uzun süreli en güvenilir ilaçlama yöntemidir. İlaçlamada Doğal bitki özlü (papatya özütü) ilaçlar kullanılmaktadır. Hamile, bebeği olan evinde evcil hayvan besleyenler için çok uygundur